HAKKIMIZDAFirmamız 1995 yılında Öz Gözde Gıda Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. olarak gıda üretimine başlamıştır.Kuruluşun ilk yılların da tahin ve tahin helvası olaral üretime başlayıp daha sonraki yıllarda da çeşitlerimizi arttırarak simitlik susam, lokum, reçel ve kakolu fındık kreması üretimine başlamıştır.Firmamız Doğu ve Güney Doğu Anadolu bölgesinde ağırlıklı olmakla beraber Türkiye geneline çalışmaktadır.Misyonumuz


Kaliteli, sağlıklı ve güvenilir bir hizmet anlayışı çerçevesinde teknoloji gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak her zaman tercih edilen bir şirket olmaktır.


Vizyonumuz


Uzman kadromuz ve çağımız teknolojisi ile donatılmış makinalarımız ile müşterilerimizin damak tadına göre ihtiyaçlarını karşılamak kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmak sektörümüz de tercih edilen şirket olmaktır.


Kalite Politikamız


Yasalara ve ilgili mevzuata uygun olarak lezzetli ve kaliteli bir hizmet sunmak. Müşteri memnuniyetini sağlamak. Geçmişin tadı geleceğin teknolojisini kullanmak. Kendi sektörümüzde müşterilerimizin ilk ve öncü tercihi olmak personel motivasyonu eğitimini en üst seviyede tutmak. Kurum kültürüne bağlı olmak müşterilerimizin damak tadı doğrultusun da en tatlı ve güvenilir hizmeti sunmak. Öz gözde gıda tekstil san.tic.ltd.şti. sizlerle daha iyiye ve güzele emin adımlarla ilerlemektedir.